Breadcrumbs

Solar Fotowoltaika tworzy niezawodne instalacje, oparte na wysokiej jakości komponentach znanych producentów, które służą bez awarii nawet ponad 30 lat.

Współpracujemy z największymi hurtowniami fotowoltaicznymi w Polsce. Naszym celem jest dostarczanie wysokiej jakości sprawdzonych produktów o wysokiej efektywności energetycznej i bezpieczeństwie opartych o najnowsze rozwiązania techniczne.

Dzięki doradztwu i audytowi na miejscu potencjalnej inwestycji pomożemy wybrać najbardziej optymalnej lokalizacji i rodzaj instalacji. Oferowane przez nas instalacje fotowoltaiczne są efektem indywidualnych, dopasowanych projektów w oparciu o analizę i obliczenia.

Montaż ogniw przeprowadzamy na dachach budynków skośnych i płaskich oraz na gruncie – posiadamy niezbędne systemy mocujące oraz sprzęt, dzięki którym działamy bezpiecznie i sprawnie.

baner instalacje fotowoltaiczne

Po wykonaniu instalacji i opomiarowaniu załączamy ją do sieci oraz dokonujemy zgłoszenia do Zakładu Energetycznego celem zamontowania licznika dwukierunkowego Klientom przekazujemy dokumentację powykonawczą.

W praktyce instalacje są bezawaryjne i bezobsługowe. Czuwamy nad prawidłowym funkcjonowaniem instalacji wykonanych przez naszą firmę monitorując ją zdalnie. Klienci mogą także sami zarządzać produkcją prądu, obserwować generowane oszczędności własnych elektrowni i inne dane techniczne za pomocą aplikacji online na komputer i telefon.

solar energy budynek z instalacją fotowoltaiczną

Wszystkie komponenty mają bardzo wysoką jakość, stosowne certyfikaty oraz wieloletnią, bezpłatną gwarancję producentów (25 lat dla wydajności paneli fotowoltaicznych i 5-12 lat dla inwerterów z możliwością odpłatnego przedłużenia).
Przewidywalna żywotność paneli fotowoltaicznych to nawet 30-40 lat. Zapewniamy serwis powykonawczy instalacji.