Breadcrumbs

Solar Fotowoltaika zajmuje się profesjonalnym wykonywaniem instalacji fotowoltaicznych, doradztwem energetycznym w zakresie doboru mocy i rodzaju instalacji oraz jej komponentów, projektowaniem, montażem, formalnościami i serwisem. Klienci otrzymują kompleksowe rozwiązania w zakresie projektowania, finansowania i wykonywania systemów fotowoltaicznych - „pod klucz”.

Zajmujemy się sprzedażą i montażem instalacji fotowoltaicznych dla gospodarstw domowych, rolników oraz firm i instytucji.

Dopasowujemy rozwiązania do potrzeb klienta, aby uzyskać niezależność energetyczną i maksymalne korzyści finansowe z darmowej, zielonej energii płynącej ze słońca.

Gwarantujemy darmową konsultację, audyt techniczny na miejscu inwestycji, szczegółową ofertę, wycenę i obsługę formalną.

sprzedaż i montaż instalacji fotowoltaicznych

JESTEŚMY CERTYFIKOWANYM INSTALATOREM

Solar Fotowoltaika posiada stosowne certyfikaty i uprawnienia elektryczne niezbędne do wykonywania instalacji fotowoltaicznych w tym min Urzędu Dozoru Technicznego (Certyfikat Instalatora Odnawialnych Źródeł Energii w zakresie fotowoltaiki), uprawnienia elektroenergetyczne SEP E+D do 1kV w zakresie eksploatacji i dozoru, ukończone szkolenia prac na wysokości w zakresie dostępu budowlanego, szkolenia akredytowanych ośrodków w zakresie teoretycznym i praktycznym dotyczącym instalacji fotowoltaicznych.