Breadcrumbs

Wspieramy klientów w ubieganiu się o dotacje (nawet do 50% wartości instalacji), wypełniamy i składamy za klienta Wnioski o dotację do programu Mój Prąd do NFOŚiGW. 

Dodatkowo podatnik PIT za zakup i montaż instalacji fotowoltaicznej w ramach tzw. ulgi termomodernizacyjnej może uzyskać zwrot podatu (odliczając od podstawy opodatkowania nawet do 53 000 zł.).

Nowe zasady Mój Prąd. czyste powietrze baner

Od chwili uruchomienia instalacji przez operatora prąd mamy za darmo i przez kolejne dziesiątki lat gromadzimy oszczędności. 

Można zrealizować własną instalacja fotowoltaiczną bezgotówkowo korzystając z oferty preferencyjnych kredytów na fotowoltaikę, lub korzystając z leasingu. Wszystko można załatwić w naszym biurze w 15 minut.

Można też zainwestować własne, zgromadzone środki gdyż dają zazwyczaj roczną stopę zwrotu ok.15-20 %, gdy tymczasem obecne oprocentowanie lokat w baku to zaledwie ok. 2-5%.

Po zamontowaniu instalacji fotowoltaicznej wnioskujemy o dotację min. 4000 zł, a resztę wpisać do wydatków w ramach ulgi termomodernizacyjnej i uzyskać zwrot z podatku. Dotychczas wszyscy nasi klienci, którzy złożyli wniosek uzyskali dotację ( mamy w tym kilkuletnie doświadczenie).

Firmy odliczają od faktury (za instalację z montażem) cały VAT, a dodatkowo koszt netto amortyzują jednorazowo (do 100.000zł).

Rolnicy indywidualni 1/4 całości kosztów odliczają sobie od podatku rolnego ( na przestrzeni do 15 lat) składając stosowny wniosek w gminie.

Dla naszych klientów przygotowujemy bezpłatnie dokumentację do uzgodnienia z Rzeczoznawcą Pożarniczym dla każdej instalacji fotowoltaicznej pow. 6,5 kWp. Załatwiamy uzgodnienia.

Pomożemy, poprowadzimy, wyręczymy.